| Roby720 a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste programul care iti schimba pozele de pe desktop la un anumit interval de timp? Si daca stiti un site in care pot edita pozele(as vrea, nu stiu daca se poate sa pun capul meu pe o poza in care unul da slamdunk)daca nu altfel.

3 răspunsuri:
| Anonima_2658 a răspuns:

Programul ala, eu il am pe Pc pentru ca am Win7.

si programul de editat incearca cu Photoskipe...nu imi plac mie chestiile astea dar astea sunt ceva mai dragute de acolo

:*-see ya`

| Roby720 explică:

Si eu tot win7 am dar nu stiu cum se numeste si daca pot sa imi aleg eu pozele

| piki a răspuns:

Eu am WINDOWS7 si sunt niste teme de desktop unde poti selecta sa se schimbe imaginile la cateva sec, min...