| Alex797 a întrebat:

Va rog ajutor. cum pot sterge un site ramas salvat in bara de sus de la google chrome? Va rog mult ajutor. De exemlu stiti cand dau acolo si scriu " g" imi apar toate site-urile mele cu g. cum pot sterge un site de acolo? Sau vreo metoda sa dezinstalez google sau ceva de genu ajutor va rog

Răspuns Câştigător
| AleAlle a răspuns:

Păi s-ar putea să îți dispară dacă intri la istoric și ștergi toate accesările pe care le-ai făcut pe acel site. Mie de obicei îmi funcționează.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Sterge istoricul cautarilor.Din browserul pe care il ai.