| AnonimGirl a întrebat:

Vreau sa cumpar un "produs" de pe Okazii. Si chestia este ca o fac prin curier. Cargus se numeste firma de curier. Ce spuneti? Este buna firma? Adica, dati-mi si mie niste idei, este bine sa fac prin curier?

1 răspuns:
| Urzi23 a răspuns:

Difera ce doresti sa cumperi,Te uiti la profilul utilizatorului sa fie de incredere si cum au decurs tranzactiile lui, Cargus este o firma firma buna, poti alege ca modalitate sa vezi si ce ai in colet sa nu te trezesti cu o caramida Costul peste 30 ron.Eu de regula am mers pe Posta Romana.