| BlackyAssassin a întrebat:

Vreau sa imi faca si mie cineva daca se poate, o poza, editatata pentru un cont de youtube cu numele Andrew RO. Nu doresc sa fie cu un joc anume. Daca cineva imi face si banner si profil, e si mai bine. Dau funda! Multumesc.

1 răspuns:
| Anonim141297 a răspuns:

Despre ce este canalul tău? Dacă vrei încerc dar mai bine ți-o faci singur ca să te reprezinte, încercă pe PicMonkey! Mărimea pentru banner este de 1440 x 2560! Baftă!

https://support.google.com/youtube/answer/2972003?hl=ro
Dacă nu merge linkul caută pe Google: Crearea sau editarea imaginii unui canal - YouTube