| listarlove a întrebat:

vreau sa stiu daca tomas ( din serialul nini) va afla ca nini e nico, si daca da, atunci cum? pls spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| Monica_7453 a răspuns:

In noaptea de dinaintea casatoriei, Nini hotaraste ca trebuie sa scape definitiv de Nicolas si arunca toate hainele lui la gunoi. Atunci afla Victor care era prin preajma.Nini a aflat ca nu mai poate sa vorbeasca ea ca Nini si avea vocea aia groasa a lui Nicolas.In fine cand a ajuns la altar ca sa spuna DA, accept a spus-o cu vocea lui Nico.Tomas a crezut chiar ca si Nicolas este prezent la nunta(el nu stia ca Nini este Nicolas). Atunci vine Victor si o demasca pe Nini punandu-i peruca pe cap. Atunci ea pleaca trista, merge si isi baga mainile in pamant si plange. Vine ambasadorul si ii spune ca nu o poate ierta si ca nu ii vine sa creada ca l-a mintit. Apoi cand ea hotaraste sa pelce definitiv de la ambasada, vine Tomas si ii spune ca mintea lui ii spune ca nu o poate ierta dar inima ii spune ca nu poate sa traiasca fara ea. Si.se saruta si se casatoresc din nou.
Sper ca te-am ajutat. Funda big grin?