| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa va pun o intrebare si aceea este: Unde pot gasi si eu un site ca sa imi descarc jocuri pentru telefonul meu (Samsung-C3050). Am cautat peste tot si nu am gasit. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Ania_3910 a răspuns:

Unite nu stiu daca sunt siteuri cu jocuri de descacat pe tel insa ai putea trimite niste SMS la... ei bine nu le am cu astea dar mai sunt reclame la TV. Si nu mi se par scumpe 1euro=4lei O sa te anunt eu daca gasesc ceva.