| numedeutilizator a întrebat:

Salut tuturor, as vrea sa citesc o carte noua, buna si interesanta. ce imi recomandati? funditahappy

Răspuns Câştigător
| cordonobilical a răspuns:

Soni-Andrei Ruse

7 răspunsuri:
| darielle a răspuns:

Paai Ciresarii, Basme de Petre Ispirescu si 1001 de nopti saau Amintiri din copilarie...
Sper sa iti placa!

fundita plz!

| becka133 a răspuns:

Twilight(amurg),New Moon(luna noua), Eclipsa, Breaking Dawn.Seriile The Vampire Diaries (Jurnalele Vampirilor), Jurnalele lui Stefan.Sunt ff bune...

Sper ca te-am ajutat :X

| CASANDRAAAAAAAA a răspuns:

Evermore de Alyson Noel
funda?

| Cineva231 a răspuns:

Prima ancheta a lui Maigret(carte politista) sau daca vrei Gideon hot de buzunare(SF)

| Sorana087 a răspuns:

Gazda-stephanie mayer
sau ai putea sa incerci cartiile Sandrei Brown daca iti plac cele de dragostehappy
Maytrei-mircea eliade...si catea scrisa de ea Dragostea nu moare; Acum citesti ce iti place... sper ca te-am ajutat:*

| teamvmv a răspuns:

Casa Nopti sunt ft tari, dar nu stiu ce varsta ai...

| Shpatula a răspuns:

Legiunea blestematilor de Sven Hassel, foarte interesanta.