| Lightdark a întrebat:

Salut tuturor, ce telefon folosesc marii lideri ai lumii Elon Musk, Joe Biden, Kim John Un, Xi Jing Pink, Vladimir Putin?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Musk Apple
Biden ceva telefon prin satelit dezvoltat de Nasa

Ailalti conform informatiilor de pe net nu ar folosi dispozitive mobile din motive de paranoia mai mult decat securitate

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu marca telefonului, ci softul criptat de pe el contează.

| Simpatic a răspuns:

Probabil telefoane criptate happy
Nu are importanta prea mare marca telefonului ci ce canale foloseste acela, ce softuri si mai ales ce hardware

Presedintii de stat cand vorbesc intre ei au linii securizate, acolo este altceva, nu se divulga aceste lucruri sunt dotari ale serviciilor secrete

| Furnicuta000 a răspuns:

Mai mult ca sigur iphone. Si mai mult ca sigur au un alt telefon strict pentru afaceri si lucruri confidentiale