| CipiXz a întrebat:

Salut, vreau sa imi vand calculatorul si chiar nu stiu la ce pret sa il dau, ma gandeam daca ma ajutati voi. Calculatorul are pe el : Procesor Intel Pentium 4 3.0Ghz Memorie ram DDR1 1, 5 Gb, Hdd: 80 gb Placa video NVidia 5500 128 Mb, si sursa de alimentare nou nouta. E destul de vechi pc-ul, tot ce i-am modificat pe el este sursa si procesorul deci nu ma astept la cine stie ce pret. Astept raspunsurile voaste!

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Eu as cauta preturi pe www.okazii.ro cred ca mai bine il dai pe componente dar poti lua leapsa sa ramii cu ceva.Cam 2-3 milioane sau 200-300 ron Pe forum computergames poti sa incerci dar preturile sunt mai mici ca pe okazii. Daca nu esti in pana de bani si ai un amarit care este lipsit de aceasta bucurie, mai cistigat esti sa il dai de pomana si vei fi mai impacat in sufletul tau ca ai facut un bine.Eu asa fac