| anonim_4396 a întrebat:

salutare Am un telefon Nokia E65 si mi-am facut abonament pe acelasi numar si nu pot expedia mesaje catre nimeni.Cine imi spune si mie de ce nu pot trimite mesaje de pe vodafone am abonament inainte aveam cartela! Scriu un mesaj si cand dau expediere imi spune:Nu se poate expedia mesajul cu semnul exclamarii rosu.De ce oare nici nu am umblat in setari.Mentionez ca, cand aveam cartela puteam normal sa dau mesaje de cand m-am trecut pe abonament numai pot sa dau nici un sms.De ce?
Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Seteaza numarul de la centru de mesaje. Trebuie sa pui urmatorul numar - +40722004000. Intri in mesaje, setari mesaje text, centru de mesaje.

| dadaaaaa a răspuns:

Nu stiu sa iti zic exact cum sa scapi de problema! Am avut si eu chestia asta iar un baiat mi-a facut ceva acolo in setari mesaje! Nu stiu exact ce a facut! Tot ce pot sa zic este ca nu e vina abonamentului!

Bine ai venit in lumea VODAFONE! :*

| wonderbra a răspuns:

Si de la trecerea la abonament si de la abonament la cartela e la fel
Intra in mesaje, centru mesaje si acolo trebuie sa ai un cod destul de lung.De fapt cel mai bine suna la Vodafone.Asa am facut si eu. Te sfatuiesc sa suni de pe fix, raspund mult mai repede.