| alex922 a întrebat:

Salutare, as vrea si eu niste idei pentru probe...la balul bobocilor. sunt organizator si as vrea sa stiu ce probe se mai fac la voi... cea mai creativa funtitzabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AlinElle89 a răspuns:

-sa rada baloanele date cu spuma fara sa le sparga
-diferite dansuri:hip-hop, tiganesc, manele, dansul pinguinului, etc
-sa imite un personaj/o vedeta
-sa prezinte moda in niste haine funny sau bijamale
-sa cante
-sa raspunda la intrebari de cultura generala
-sa scrii niste biletele cu diferite cuvinte ex: iubire, perie de par, bijamale, nori, iar baiatul sa-i faca o scurta declaratie cu aceste cuvinte. (sau ce-i pica pe biletel)

4 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Pai fa jocuri gen : limbo, sa scoti merle din ligheanul cu apa cu gura laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu organizez si am aceiasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cretin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi noi de exemplu facem nişte şcenete cu tema "o zi din viaţa şcolară"