| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salutare fratilor.
Voi il stiti pe tipul ala Marius care face Zappy Tv si care face glume pe seama alora care pun intrebari stupide de pe TPU.ro?
Eu m-am uitat recent la clipul asta al lui si m-am mai uitat si la altele inainte, ce parere aveti despre asta?
https://www.youtube.com/watch?v=1O_dQ6Okbpk

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ridiculizeaza prostiile scrise de cei care publica balarii pe TPU.
In final, nu-i mai departe de ei, pentru ca, nu da raspunsuri inteligente, ci face "caterinca ieftina".

37 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Ce intrebari...

| deeeaqq a răspuns:

Îl ştiu.

N-am nici o părere, îmi pare rău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Intrebari stupide" cred ca e un upgrade.
Generatia cu cei mai multi retardati in ea,imi pare rau de ea, nu a mai fost nicio generatie cu asa multi prosti pana acum, serios vorbind, tehnologia progreseaza, iar oamenii regreseaza.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Ala a facut clipuri in care comenta intrebarile pe care altii le pun pe TPU si face caterinca de aia.

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Iti dau dreptate frate.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Violleta2022):

Asa e si ce intrebari pun altii aici pe site totusi.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Sper doar sa nu faca misto si de intrebarile mele.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Ar fii chiar culmea sa faca caterica si de intrebarile mele mai ales de asta.
Nu cred ca o afiseze si intrebarile tale la cate intrebari tampite sunt aici nu cred ca o sa aleaga ceva de la tine de la mine poate.
Cine stie.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Nu ai pus intrebari stupide aici dupa parerea mea.
Dar de ce sa puna intrebari de la tine? n-ai mai pus o intrebare de mult timp.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Oricum nu am mai pus intrebari recent.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, nu prea stiu cine incearca ala sa para. Se vede clar ca incearca sa impuna o stare de amuzament dar nu ii iese. Slabutz :3

Răspuns utilizator avertizat
| FemeiaPisică a răspuns:

Mulțumesc că mi-ai adus aminte de canal, serios! Uitasem că există.

| Doarunaltutilizator explică (pentru FemeiaPisică):

Cu placere.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Frumoasa poza ta cea noua.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Tu mereu te trezesti la ora 7?

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Și mai devreme. laughing
Sunt obisnuita de cand cu scoala. Greu ma dezobisnuiesc.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Te recunoscut cineva de pe site de curand?

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Da. Suri (adica @ReinA)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una mi se pare destul de amuzant, desi intra-devar nu e nici el foarte departe de 'prostie' (pun pariu ca dincolo de ecran se afla un tip...banal...adica Zappy Tv e doar un canal de youtube in care el trebuie sa-si gaseasca un subiect de discutie care sa 'prinda la public' si cum altfel...-adica pe TPU se gaseste 'material destul' happy )

| MistretulPufos a răspuns:

laughing e unul din youtuberii mei preferati

| MistretulPufos a răspuns:

A facut misto si de intrebarea lui Ray26 laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru MistretulPufos):

Care era intrebarea? intreb din curiozitate.

| MistretulPufos a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu mai tin minte, m-am uitat acum o luna

| Doarunaltutilizator explică (pentru MistretulPufos):

Credeam ca a fost de curand, ma rog.

| MistretulPufos a răspuns:

Mie imi place

| Doarunaltutilizator explică (pentru MistretulPufos):

Ar fii chiar culmea sa-si bata joc de intrebarea asta.