| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,
Îmi poate spune cineva ce fel de dulciuri cu surprize se mai găsesc prin magazine? De pufuleţi cu surpriză şi de ouă kinder ştiu dar aş vrea ceva mai deosebit (dacă nu deosebit, măcar ceva nou). Merci happy

1 răspuns:
| anna01 a răspuns:

Snacks-uri cu bani inauntru, cand este vreo campanie.In rest, doar pufuleti si Kinder sua niste surogate ale Kinderului.Incearca la cereale, la Cinni Minnis, parca.La Mac, la Happy Meal primesti jucarii.