| anonim_4396 a întrebat:

Salutare imi puteti spune daca ati fi in locul meu ce ati face cu 200 de roni eu prima data voiam sa imi iau un caine bulldog american sau englez dupa am vrut un telefon, dar tot mai mult ma atrage la caine imi puteti spune ce sa cumpar?

Răspuns Câştigător
| MEIALI a răspuns:

E decizia ta, desi s-ar putea ca nici tu sa nu sti ce vrei.Mai bine pastrezi banii pana cand chiar vei avea nevoie de ei.

2 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Măi, eu știu?! O casă ...nu poți să-ți faci cu ei, mașină să-ți cumperi, tampoco; un câine zic și eu că de, telefonul se strică. happy

| Yasmin875 a răspuns:

Mi-as cumpara 4 rochite vaporoase.