| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Inca din prima zi de scoala, colegul meu de banca a inceput sa ma enerveze exact ca inainte. Stie ca nu vreau sa il mai lovesc si profita. De fiecare data cand deschide gura spune o prostie. Ma dispera. Dar numai cu mine face asa. Si cand e suparat pe mine se intoarce mereu la colega din spatele lui si se da la ea, dar colega nici nu-l baga in seama. Un sfat ce ar trebui sa ii zic sa se potoleasca? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| kurinkita a răspuns:

In astfel de situatii inseamna 2 lucruri:
1. Daca esti fata: te place si nu stie cum sa se manifeste (i.e.: e cocalar prost, scuze de pleonasm)
2. Daca esti baiat: vrea sa faca pe jmekeru.

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Sunt fata...scuze happy
Mai astept raspunsuri...

| IoNutAnIm a răspuns:

Daca e chiar atat de copilaros cel mai bine ar fi sa il ignori complet, gaseste alt coleg de banca, poate o sa realizeze cat e de streasant