| sk8punk_1616 a întrebat:

Salutare TPU, anul viitor unchiul meu, va organiza nunta, iar din cate am inteles eu trebuie sa fiu cavaler de onoare, desi nu imi place costumul cu camasa, cravata etc, nu as vrea sa particip la asa ceva, si in plus nu stiu ce trebuie sa fac eu, in drept de cavaler de onoare, imi puteti spune voi va rog? Multumesc mult!

1 răspuns:
| badboy18 a răspuns:

E foarte simplu ...stai dupa miri mireasa nasi, pui flori la oameni in piept si cam atat...e fain, mie mi-ar placea tongue