| SasaSasa2000 a întrebat:

Salutare TPU,
- Care este culoarea voastră preferată?
- De ce?
- Cu ce altă culoare credeți că se potrivește cel mai bine?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dacă aș fi din ăla cu o culoare preferată în minte, nu aș putea să lucrez într-un domeniu ce ține de estetică.
Fiecare culoare e "cea mai frumoasă" pe anumite obiecte, dacă alegi corect nuanța.

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Arămiu love struck
Pentru că ador roșcatele, vulpițele și toamna.
Un verde închis de pădure întunecată sau un verde închis spre turcoaz, nu știu cum se numesc nuanțele.

| PedoBarbie a răspuns:

????

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde
Albastru
Negru
La vestimentatie prefer culoarea neagra mereu, sau o combinație de negru și verde sau negru și mov, îmi place și rosul că pare mai impunător, dar nu se potrivește daca e in antiteza cu personalitatea ta. Da, așa cum parfumurile țin de personalitate și culorile hainelor și hainele respective.