| maryanshmen a întrebat:

Salutare tpu.Vineri seara am facut o comanda la eMAG cu piese pentru pc,luni dimineata in ajun de Craciun mi-au ajuns,si am ramas surprins sa vad ca am gresit cand am comandat placa de baza, si am luat alta care nu este compatibila cu procesorul, asa ca am sunat la eMAG si mi-au trimis fan curierul car a ajuns astazi a 3 zi de Craciun si i-am dat coletul pentru al duce inapoi si sa imi aduca altu.Intrebarea mea este stie cineva cat timp poate dura pana mi se intoarce coletul cu alta placa, sunt din bacau, si comanda a fost facuta la Bucuresti.

2 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Va dura maxim 3-4 zile, sunt sigura ca sunt destul de solicitati, fiind in pragul sarbatorilor. happy

| cristiiiiiii a răspuns:

Salut! cred ca va dura in jur de 2 zile. ORicum un mare like pentru cei de la eMAG. sunt foarte seriosi