| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU vreau sa va intreb Cum pot face vraji (Magie alba)?
deoarece am vazut pe cineva cum statea in fata mea si el mi-a spus ca poate levita eu nu am crezut "Normal" asa ca el m-a luat de mana si m-a dus intr-ul loc fara multa lume si exact atunci in fata mea a inceput sa se ridice nu imi venea sa cred s-a ridicat vreo 50 de centimetri de pamant eram ingrozit si uimit imi venea sa lesin cand am vazut. Asa ca m-am gandit sa ma apuc si eu de vraji dar magie alba si va rog sa nu va bateti joc si sa ziceti ca nu credeti. Apropo nu vreau ritualuri satanice

2 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Sunt trucuri de levitatie le poti face si tu.
http://www.iluzionist-shop.ro/

| 000MadMAX000 a răspuns:

Iti dau eu frate un sfat mai bun, nu vraji si din alea nasoale, asculta la mine, fumezi un kg de iarba si levitezi pana la nori si vorbesti cu Mos Craciun. smug