| anonim_4396 a întrebat:

Salutări!

Stă cumva cineva pe bulevardul Carol, București sau Hristov Betov, București? Am de făcut niște sondaje de opinie la niște firme de acolo, poate cineva să îmi spună ce firme sunt, măcăr cu ce se ocupă, sunt din provincie, vă rog mult.

Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Încearcă un Goagăl maps. Merge mai repede.

| Hammurabi a răspuns:

Intersecția Carol cu Hristo Botev e la Piața Rosetti.
Sunt o grămadă de firme de comerț stadal (patiserii, cofetării, shaorma, pizzerie, etc.) servicii (reparații mobilier vechi, tapiserie, ceasornicărie, etc.) bănci, mici magazine diverse, foto, agenții turistice, bijuterii și pietre semiprețioase, papetărie, produse ayurvedice, etc. Majoritatea pe Carol.
Pe Hristo Botev magazine alimentare, magazin de băuturi, cabinete dentare, magazin electronice, xerox, florării, etc.