| AiDuTzA a întrebat:

Saluut vineri am carnaval...idei de costume?(si daca se poate, si cu poza ) funditakiss

Răspuns Câştigător
| AIPS a răspuns:

Pai:poti sa te imbraci intr-o zana:o rochie cu paiete,pantofi stralucitori, coronita, bagheta.Rochia cred ca o ai trebuie doar sa mai lipesti niste paiete pe ea si e gata.Pantofi trebuie sa-i iei pe cei mai frumoasi pe care ii ai.CORONITE SI BAGHETE SE GASESC O MIE la magazin!
sau
intr-o vrajitoare:o rochie mai veche,poti sa iei una sh sa o rupi,o palarie pe care poti sa lipesti stelute,o pelerina de acceasi nuanta.
sau
in hot:o masca neagra care sa-ti acopere fata,si un costum negru,cu pantofi uzati
sau
in tiganca:o fusta lunga,niste papuci,un batic pe care o sa-l pui pe cap, o bluza cu manecile lungi.
sau
intr-un animalut :poti orice animalut vrei te vei imbraca cu haine de nuante diferite, dar apropiate de nuanta animalutului pe care-l alegi

pupici sh sa te distrezi!