| xewgdnfn a întrebat:

Salz! Pana la urma cate parti are filmul Twilight? Eu am auzit ca are 5 parti, asa am citit si intr. o revista. Prima parte : Twilight. Adoua parte : Twilight - Saga New Moon. A treia parte : Twilight - Saga Eclipse. A patra parte : Breaking Dawn. Si a cincea parte : Midnight Sun. big grin...

2 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Eu stiu ca are 4. Twillight, new moon, eclipse, midnight sun.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Sunt 4 carti dar vor face 5 filme. Vor impartii Breaking Dawn in 2 parti pentru ca nu poate fi imortalizata toata cartea intr-un film.