| carmen_4289 a întrebat:

Salz vrea sa ma apuc de un cont metin2 pe sever privat spuneti-mi si mie niste linkuri pentru metin2 server privat dar sa fie ONLINE si sa cresc repede:X funda

Răspuns Câştigător
| LorDLeoN a răspuns:

Empiremt2 Goodmt2 puyamt2 dinamikmt2 gibanamt2 logjumt2 suprememt2 Darkmt2 Revengemt2 Revolutionmt2 PVPmt2 Redmt2 E-mt2 kadettmt2 Conceptmt2 extreemt2 Worldmt2 piratulmt2 dragonmt2 cred ca ajung fundahappy

1 răspuns:
| essy a răspuns:

Www.metin2fun.ro cresti repede eu am lv 90 da e putin lagg ca sunt multi useri inregistratii daca vreii sa joci lasa-mi id tau te ajut eu