| sexyyyyyy a întrebat:

Sapt viitoare am examenul pentru corigenta la lb engleza si vreau sa stiu ce este si cum se scrie o scrisoare formala, informala, de intentie/aplicatie... fundabig grin si care este diferenta dintre ele ca mie mi se pare ca seamana intre ele

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Gasesti toate modele de scrisori pe internet, trebuie doar sa dai search pentru ele!
Daca iti dai silinta si le citesti, vei vedea ca nu seamana intre ele si nici nu au sentinte similare.