| BRG a întrebat:

Sărut mîna doamnelor şi domnişoarelor vă place să vi se facă masaj, şi dacă da unde? Mulţumesc pentru răspuns.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ups, sunt antimasaj!
Pa, pa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu-mi place, ma plictiseste. Prefer sa-mi citeasca ceva ca sa ma relaxez.

| micurutza2005 a răspuns:

Mai astia nu stiu ce bai au cu nu suporta masajul, i plictiseste, etc.habar nu au ca mai relaxant ca asta nu prea mai sunt metode, e placut daca e facut cum trebuie nici prea tare nici prea incet si sa atinga punctele tensionate. mie imi place foarte mult ma relaxeaza pana la punctul de somnic, si as sta ore intregi la masaj am avut parte si de masaj general, si doar pentru spate, si anticelulitic care imi,, place,, mai putin, dar imi place mult si reflexoterapia masajul talpilor care ma dor destul de des, deci imi plac masajele cum or fi ele de relaxare, tonice, energizante...

| Klara a răspuns:

Nu suport sa ma atinga cineva, d-apoi masajele. Dupa ce ca oricum ma dor toti muschii, masajele ma dispera si mai tare. Urasssssc.

| Mina a răspuns:

Da, imi place, dar numai cel facut de iubit. Unde? Hmmm. peste tot. Cu ce? Cu mainile, cu buzele...

| laura64 a răspuns:

Peste tot, e foarte relaxant. Depinde si de cine il face.

| zenaly a răspuns:

Aceasta e intrebare cu subinteles. Cui nu-i place sa i se faca masaj? cine spune ca nu-i place inseamna ca nu a fost masat de persoanele de la cabinetele medicale( sa nu le zic Orbi). Asa masaj... Unde? De obicei unde te doare asta dac nu vrei masaj de relaxare. Dar poate mai sunt si oameni nestresati si nu simt nevoia unui masaj, nu? Bine ca mi-ai adus aminte. Nu stiam de ce sunt asa ciufuta in ultimele zile. Un masaj m-ar ajuta sa-mi revin.Multumesc pentru idee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masajul ma excita. Vrei detalii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la un salon specializat! Cu placere!