| myhaita1 a întrebat:

Se pot citi si raspunsurile la intrebari puse de alti useri si daca da cum se procedeaza

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Intri in profilul userului respectiv dand click pe numele lui si apoi dai click pe vezi raspunsuri sau vezi intrebari.
Bafta!

| nelu13 a răspuns:

Dai click pe numele unui user si la pagin acare se v-a deschide o sa scrie acolo nr de intrebari puse de acel user. dai click pe ele, si la intrebarea la care vrei sa vezi raspunsurile dai un click pe ea.