| just13me a întrebat:

Se spune (din punctul meu de vedere e adevarat) ca fetele cuminti umbla dupa baieti rai si ma intrebam daca e si invers. Adica baietii rai sunt interesati de obicei de fete cuminti?winking

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Nici una, nici alta!
Dragostea nu face diferenta intre buni si rai, cuminti sau obraznici, pica, pur si simplu, cu "tronc''...in aceste situatii suverana este inima, ea este cea care alege, apoi timpul cerne alegerea facuta, abia acum putem vorbi despre ceea ce ai afirmat tu.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu toata lumea e la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare faza, Anonim intreaba si pe chenar anonimul a devenit roshkata13 laughing