| anonim_4396 a întrebat:

Servus TPU! Ieri am avut o clipă de respiro, dar factorul de stress danieldintimisoara a apărut cu un alt cont. Citiți aici http://www.tpu.ro/......u-din-jud/
Ce ne facem?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Fetelor, deci să înţeleg, că până la urmă nu e un Troll?
Îmi vine extrem de greu să cred, că acest specimen chiar există cu adevărat. lol
Dacă chiar e aşa, cum lasă să se vadă, atunci mi-e milă de el.

7 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

O fi vriind iel...
Dar să-mi ia gâtul bărbată-meu pentru unul ca ăsta.hahaha. În fiecare zi când ajunge acasă mă întreabă dacă mi-a mai cerut numarul de telefon. Îmi pare rău pentru ce i se-ntâmplă dar am senzația că ne tâmpește și pe noi.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Fetelor, trebuie ajutat, dar de un specialist, sunt convinsă că are probleme foarte mari în familie, printre altele mi-a scris și despre aceste aspecte (nu mie, înțelegeți că soțului meu)...dar când atâta lume-ți spune să te potolești te duci și te culci...

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@FuckOnCocaine, cat de tare a fost faza asta! Tipul e expresia ideii ca de la o femeie si o critica e mai mult decat nimic.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Bre, e troll, am primit mesaj de la el in privat, cica "sti n-am ce discuta cu niste inculti"...

| FuckOnCocaine a răspuns:

L-am prins odată pe chat și l-am tras de moațe fiindcă e agramat.laughing

M-a făcut bou și când și-a dat seama că-s fată, mi-a cerut id-ul.laughing

P.S. : Ieu estie trist, tu ma vriei? rolling on the floor

| Zazu a răspuns:

Imperia,ii pot spune"10 lumi " si 3 constelatii sa se duca la culcare, cand nu e bun simt degeaba!

| Zazu a răspuns:

NYX,are omu dreptul al opinie, nu?!