| anonim_4396 a întrebat:

Sfat
de Tilica dat

Ce mai tura vura cu cadourile de ziua indragostitilor, de ce sa dati banii aiurea pe cine stie ce fleacuri, cumparati fratilor o sticla de sampanie, frisca sau crema de ciocolata si oferitile iubitelor/iubitilor cel mai tare cadou posibil, de ziua indragostitilor o super noapte ferbinte.

Succes si more atentiones la protectiones!

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Dar o palma dupa ceafa ce are?
Sampania o pastrez pentru Dragobete, vorba reclamei: ''De Dragobete iubeste autentic romaneste"...(deci ii cumpar si tableta de ciocolata Rom...cel dublu) tongue

| AndaWest a răspuns:

O,multumim pentru sfat, dar nu te gandi ca cineva se omoara sa arunce cu banii in stanga si in dreaptalaughinge scump dom'le, scump

| problematic a răspuns:

Nu-i mai bine un simplu "te iubesc"? ziua indragostitilor este in fiecare zi. nu doar pe 14 februarie trebuie sa iubesti.