| lavinusca a întrebat:

Si deci...ce planuri de vacanta de iarna aveti? Eu nimic

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Acasa cu familia

| Alyra a răspuns:

Batem palma, Lavinuşca!
Vacanţă plăcută să ai.batting eyelashes

| IsabelaIssa a răspuns:

La fel ca si tine happy Sounds funny!hee hee

| Sociopat a răspuns:

Imi iau chitara.O sa stau in casa la caldurica si invat sa cant.De asemenea... Droguuuuuuri

| AndyLavy a răspuns:

Imi petrec sarbatorile la Brasov, la prietenul meu, si la alte persoane dragi pe care le am acolo.cam asta in mare..alte planuri nu am, voi vedea pe parcurs.

| PopAdrian a răspuns:

O sa merg la cabana (cabana "Varful Patului") si o sa fiu doar eu si cu ea! Atat de placuta la atingere, este acolo mereu si asteapta sa imi pun capul pe ea...da, e perna laughing

| BlackEyedGirl a răspuns:

Nimic, o sa stau in casa (poate merg de Craciun la colindat si de revelion cu prietenii)

| DumiY a răspuns:

Planuri? Hmmm...cred ca singurul lucru pe care imi doresc sa-l fac este sa doooorm, sa imi incarc bateriile pentru scoala laughing. Nu m-am gandit unde, ce, cu cine sa fac anumite lucruri.

| BubbleWhitee a răspuns:

Lipseste zapada fara de care nu cred ca este Craciun. ma rog, in prim plan vreau sa ma distrez cat mai mult si sa stau aproape de persoanele la care tin foarte mult.O sa merg la cateva rude in vizita, o sa ma plimb prin mall si o sa merg la patinuar.Nu am alte planuri mai interesante. laughing

| Didishorr a răspuns:

Eu o sa merg la cinema si la patinoar. Pa.

| Allesya1097 a răspuns:

O sa merg la tara la bunici