April
| April a întrebat:

"Si eu pun bani deoparte-spune Jules Renard in jurnalul sau-dar nu de partea cea buna". Voi cum stati cu economiile? De ca parte puneti banii?

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Eu pun bani de-o parte...de cea bună zic eu, chiar dacă alţii consideră că sunt nebună-îi dau pe cărţi.

lolita
| lolita a răspuns:

Suntem tineri si cu cheltuielile unei case noi si intre timp platim o chirie destul de mare si la inceputul anului trebuie sa dam o multime de bani pentru un proiect nou, economii avem atat cat sa acoperim cheltuielile catorva luni daca s-ar intampla ceva, deocamdata investim dar in cativa ani vom strange si roadele.

| Dan a răspuns:

Stau binisor cu economiile si proviziile pentru multi ani grei care vor veni.Multi nu isi pot pune provizii, sunt prea saraci si fara ajutor. Tu cum stai?