| last a întrebat:

Solutii-cum sa fac sa nu ma plictisesc in timp ce dorm?! multumesc anticipamente pentru. raspunsuri. o zi buna.

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Culcate pe un pat de cuie, intr-o camera neincalzita, cu o duzina de sobolani imprejur, lasa robinetul deschis si blocheaza bine usa; iar ca sa nu te sperii cand te trezesti planteazati o lumanare in buric. big grin

3 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

laughing tu te plictisesti in timp ce dormi? Interesant... ft interesant. in timpul somnului nu trebuie sa ai o alta preocupare, in afara de faptul sa te odihnesti. Poate ai vrut sa zici sa nu te plictisesti inainte sa dormi? bei un ceai, tv ul, pc-ul si alte cele nu sunt indicate. Incearca sa citesti. dar nu in somn laughing sper ca te am ajutat, pa pa!

| lily1970 a răspuns:

Incearca sa visezi si tu ceva frumos. Pa.

| thegreenalien a răspuns:

laughing tu te plictiseti cand dormi mah?