| awspam a întrebat:

Spune un lucru care ai putut sa il faci si pentru care te bucuri ca ai putut sa il faci

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fiu independent financiar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să râd de alţii. thinking

| soloangel01 a răspuns:

Tema la mate...

| Albnegru10 a răspuns:

M-am indragostit

| lizemm a răspuns:

Salut. am cautat un timp o persoana careia sa ii dau niste hainute care nu le mai purtam. si dupa cateva zile a fata m-a oprit pe strada si m-a intrebat daca nu am sa ii dau o pereche de papuci ca ii este frig. si atunci m-am bucurat f mult si i-am dat hainutele alea si 2 perechi de papuci si i-am lasat si niste bani.

| Alexandru_Alexciuc_1978 a răspuns:

Pai daca-i prea multa mancare si n-ai nevoie de atata, de exemplu, si vezi un animal/om al strazii si vrei sa-l ajuti te vei bucura de fapta si te vei simti si bine!