| Satan13 a întrebat:

Spuneti-mi niste nume dragute, de fete. Funda! Frumoase nu ciudate! Si de fete nu animale sau alte prosti!

9 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Uite ce imi place mie : Alina, Stefania, Mihaela, Daria, Sofia, Sara, Antonia, Lavinia, Maya... cam astea imi plac mie

| Christina a răspuns:

Cristina, Karina, Adelina, Carla, Clara, Claudia, Andreea, Irina, Damaris, Georgiana, Ana, Anne, Betty, Persida, Marina, Bianca. Cam astea imi plac mie :*

| ank a răspuns:

Sofia
Aisha
Ariana

| Myuu a răspuns:

Andreea ca sa ma cheama, Lorena, Valentina, Sofia, Carolina, Alina, Laura, Adriana, Bianca, Ana, Maria...etc.toate numele sunt frumoase, dar cele sfinte sunt mult mai mult.

| Myuu a răspuns:

Adrelina! asa cred daca vrei mai ciudate.

| Satan13 explică:

Mai necunoscute! Gen Amina sau ...Ca le stiu si eu pe alea! Unul care sa-l pot pune la mess! Va rog! Ca ma cheama Andra! Dar nu vreau unu de bebelusi cum e Andruta! Mi-se mai spune Afuri, am ochii caprui si sunt taur! Va multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daria,Teresa,Beatrice,Mina si pe care sa-l pui pe mess-Andrusca,Acara,Andruu, Andri, Andrra si nu mai stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ariana

| Kaede a răspuns:

Iris, Carla, Malina, Lorena, Aurora (Roritongue), Camelia