| calexiandra a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva filme frumoase happy Nu vreau de groaza tongue si nici porno waiting rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Minnie_8475 a răspuns:

A walk to remember

Just like a heaven

My Sassy Girl

Singur acasa 1, 2

Azi 13, maine 30

Titanic

Acestea sunt filmele care mie imi plac ff mult love struck sper si tie macar unu sa iti placa love struck vizionare placuta :* fundita? :*

1 răspuns:
| Madalinamadamadalina a răspuns:

Pfoi... Air Buddies, American Pie,Twlilighr( Amurg, New Moon, Eclipse), Bad tichers, Monster Mutt, Actul, The last american virgin, Ace iges, Prietenii mei elefantii, Nevasta de imprumut, Nu te pune cu Zohan, Intalnire cu spartanii. thinking, Another Year
Kung Fu Panda 1
Kung Fu Panda 2
Transylmania
Mr. Popper's Penguins
Zookeeper
2 pupeze albe. cam atat imi aduc amintethinking