| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva statusuri amuzante...laughing

Răspuns Câştigător
| death a răspuns:

DND. Număr o bilă din doi în doi. Când vreau să scot rădăcina pătrată din ea, te chem şi pe tine.

7 răspunsuri:
| daddy a răspuns:

Mama tampitilor e mereu gravida

| snepy a răspuns:

Busy

| cLaudYu a răspuns:

Chuck Norris poate sa dea foc la furnici cu lupa. Noaptea!laughing

| cLaudYu a răspuns:

Sau "Foaieverdesolzidepesteuiteprostucumciteste":d

| ToxiKat a răspuns:

Cine vrea plictiseala?…. o dau gratis!

Si marmota invelea marijuana in lenjerie intima sa poata trece granita...

Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit.

De treci codrii de arama nu te costa nici un ban de treci pragul de la crama dai salariul pe un an...

Trebuie sa marturisesc, m-am nascut la o varsta foarte frageda.

Femeile nu vor fi niciodata la fel de stralucitoare in cariera precum barbatii, pentru ca nu au neveste care sa le sfatuiasca.

Cel care zambeste atunci cand ii merge prost a gasit deja pe cine sa dea vina.

| valyutzu a răspuns:

Daca vrei sa vorbesti cu mine? 1 leu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DND. ma cert cu pixu
DND…bunica la pc.nu da BUZZ ca se sperielaughing