| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme/seriale de comedie la care va uitati/v-ati uitat.si mai spuneti-mi ce faceti voi in timpul liber ca sa nu va plictisiti. Funda la cel mai lung raspuns, folositor la celelalte

Răspuns Câştigător
| LaraDésire a răspuns:

Seriale de comedie?
Incearca Desperate Housewives
Gossip Girl
Sex and the city
10 Things I Hate About You
Etc.
Si de obicei cand sunt f plictisita ies cu un grupulet de prieteni prin oras, citesc o revista.stuff like this. big grin

1 răspuns:
| katy a răspuns:

My sassy girl e f dragut.in timpul liber eu fac aerobica,mi-am cumparat gantere, pun muzica si am pun pe treaba e relaxant, sanatos si te binedispune