| Thrimbor a întrebat:

Spuneti-mi si mie o lista a celor mai bune caractere de pe 4story.

Răspuns Câştigător
| MyhayTheArcher a răspuns:

Deci in concluzie(sry pentru double-posting) aceasta este ordinea:
1.arcas
2.magician
3.asasin
4.preot
5.razboinic
6.evocator

6 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

Cele mai bune caractere sunt: razboinic, evocator, preot si somnambul. fundita?happy

| MyhayTheArcher a răspuns:

Deci.voi nu aveti cine stie ce experienta in joc. jucati de 2 zile si va vredeti tari.joc de 6 ani si stiu destule lucri.arcasul bate asasinul daca e bine folosit magul e cel mai bun la pvp preotul e esential in lupte pentru bresle si in grupuri, razboinicul e slab este un fel de asasin nedezvoltat, iar evocatorul.e varza.respect asasinul deoarece are sanse sa bata un preot sau un magiician iar despre arcas.are sanse dar daca arcasul e bine folosit asasinul e ca si mort.

| AndreyStan a răspuns:

Ma daca stai sa te gandesti evocatorul e chiar bun dar e de munca cu el, trebuiee sa te antrenezi mult.

| geo986 a răspuns:

Ti le dau in ordine:
1)somnambul
2)arcas
3)razboinic
4)preot
5)magician
6)evocator

| thambor a răspuns:

Joc 4story de 3 ani si pot sice ca primul e arcasul deoarece are magii de atac de departe dar si de aproape,al doilea e preotul pentru buffuri,al treilea e asasinul, al patrulea magul, al cincilea razboinicul si al saselea evocatorul

| george_4547 a răspuns:

Depinde de rasa, felina, zana sau uman eu sunt uman-arcas