| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Spuneti-mi si mie un joc (gen 4 story da' in care cresti repede, ca in cabal paradox, dar sa fie si p romana) si in afara de metin de orice fel, shaiya, sau chestii cu grafika proasta)
Funda la cel mai bun :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inafara de cs laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai metin2...incearca CS e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inafar de cs, nu mai stiu ce, bai fratzilor sntetzi obsedatzi (in afara' de deea), ca versurile lu' puya :,, copiii nu mai vor sa fie Jackie Chan, joaca Counter Strike si vor sa fie star'' omg, ce copii...Deea tot cabal e mai bun

| RosuGalbensiAlbastru a răspuns:

Draga Deea, daca stii engleza cat de cat te sfatuiesc sa joci PerfectWorld-are o grafica superioara si in 45 de min se incara.Este un joc in care in 4 min faci lvl4.Success!
P. S.big grinaca nu te pricepi la engleza ramai pe 4story. Muah! Muah!:*