| Raz11 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un servar privat de metin in afara de Metin timisoara, metin ro speed sau empire cara sa aiba ratele peste 500% si sa aiba armuri si arme bune.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca pe star longju da zi-mi site de matin 2 timisoara si da-mi un cont pe acel metin pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin dinamik e momentan inchis dar va reveni in shop ai toate armurile de la calugar la otel(pentru toate rasele) singurul dezavantaj e ca are rata exp 300% da cresti repede rata yang 1000% rata drop 500% e bun servaru