| BrokenBarbie a întrebat:

Spuneti-mis i mie cum s-a sinucis soprana roxana briban. ca si-a taiat venele am inteles dar ce era cu pungile din jurul gatului?

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Pungile era pentru axifiere( sufocare) in caz ca nu ii iesea cu venele, pe mine ma mira rabdarea si puterea sa si puna acelea pungi ca am inteles ca erau trei si cu scoci prinse la gat.
iar sotul a aparut deja te tv, cam curios?

| Biencush a răspuns:

A premeditat atat de bine sinuciderea incat a vrut sa fie sigura ca daca nu ii iese cu venele, macar se asfixiaza si nu da gres.