| chiftelutacrocanta a întrebat:

Stand asa pe o banca din parc te-ai gandit vreodata ca tu faci parte dintr-o poveste minunata?

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Da, ma gandeam ca fac parte dintr-o poveste mediavala, cu zane, elfi, si tot felul de creaturi mistice, iar eu eram personajul principal, eram eroul cu sabia care omora toti monstrii si apara satenii. Am aparat si regele, si drept rasplata mi-a dat-o pe fiica lui, si am luat-o de sotie, si am trait fericiti pana la adanci batraneti, ia acum m-am reincarnat si sunt eu, nu mai sunt luptatorul cu sabia.
*Sigh*, ce poveste frumoasa, pacat ca nu e adevarata laughing