Stiai ca poti sa ascunzi un dus in buzunar?

Daca sunteti pasionati de calatorii, campare si drumetii, atunci ca poate ati ajuns pana acum in situatia neplacuta in care sa aveti nevoie cu disperare sa faceti un dus, dar in preajma voastra sa nu fie nimic de care sa va puteti folosi.

Ce-am descoperit e ca exista o solutie tare comoda: un dus pe care aproape ca poti sa-l ascunzi in buzunar - Sea to Summit Pocket Shower. Functioneaza extrem de simplu: il umpli cu 10 de litri de apa si apoi poti sa-l agati oriunde. Apa e incalzita de soare, iar printr-o duza poti regla cat de repede vreti sa curga apa.

De cumparat, l-am gasit aici.

Voua ce v-ar mai placea sa luati cu voi fara probleme in drumetii?

Alexandra - TPU

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Grozavă idee. Mulțumesc.
http://www.youtube.com/watch?v=48tFe7nKo2k
Dacă ar avea și wireless în pădure, atunci chiar ar fi perfect.

| Dash a răspuns:

Nu exista si un gadget care sa poata baga cei 10 litri de apa in buzunar? Vreau sa merg in desert.

| Anonima264 a răspuns:

Marfa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Interesant, nu stiam de acest lucru.
Mi-ar placea sincer sa iau cu mine in drumetii un pat confortabil, cu o perna confortabila, m-as simtii cel mai bine asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenii sunt de ajuns...

| SmiiileXoXo a răspuns:

Ce interesant, vreau si o saltea si o perna laughing

| motolo9ve a răspuns:

Vai deci se eu vreau unullaughing

| ℜëßëℓå a răspuns:

Tare! Nu stiti cum pot sa ascund si televizorul si o canapea in buzunar? laughing

| MrFlavyus a răspuns:

E tare de tot!

| TheMLG a răspuns:

Genial pentru a lua bani xD, dar pare folositor.

| Raptorvitus a răspuns:

Nu, nu stiam, nici nu e chiar asa de scump, adica nu costa chiar 2000 de $, e tare!