| Flaviux3 a întrebat:

Stie cineva cand apare filmul The Hobbit pe net sau la tv? Stiu ca pe 14 decembrie(ieri) a aparut la cinematograf 3d dar poate nu o sa am ocazia sa merg sa il vad si de asta intreb...Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cosmotel a răspuns:

Nici in ianuarie nu cred ca ai sa-l gasesti intr-o versiune buna, poate doar filmat si vai de capul lui. vezi alte cazuri cu filme foarte mediatizate care au aparut in blue-ray dupa vreo 3 luni. hunger games, harry potter, twilight etc.
asa ca mai bine mergi la cinema, eu mi-am gasit un loc de abia miercuri. big grin

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Prin ianuarie il gasesti pe net. La TV dupa 4-5 ani.