| LeXx_3565 a întrebat:

Stie cineva cand incepe serialul Nini de pe disney channel?

Răspuns Câştigător
| DorothyAnn a răspuns:

Am auzit ca pe 15 martie
am pus si eu aceasta intrebare, dar nu am primit raspunsuri favorabile.
iar la alte intrebari identice erau raspunsuri de genu '' ador nini''
raspunsuri care nu ajuta cu nimic pe nimeni!

5 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Nuu crying chiar imi placea serialul Nini si lau scos crying

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Buna! Da,eu stiu. Incepe din martie. Dar, ca sa nu crezi ca am inventat, uite: http://www.protvmagazin.ro/......ey-channel
Si eu astept sa inceapa.
Te pup!

| DeUtZzZa123 a răspuns:

Da, incepe din nou in martie acum este o pauza intre sezoane, funda?batting eyelashes :-X

| De33eutS5Syka a răspuns:

Buna!
Serialul,,Nini" va incepe in martie
Data exacta nu este!
dar uite site-ul care sa iti dovedeasca ca v-a incepe in luna in care ti-am zis-o.
http://www.protvmagazin.ro/......ey-channel

| Diana_8368 a răspuns:

Incepe din martie