| auradione23 a întrebat:

Stie cineva ce pot sa fac in legatura cu asta : imi place de un baiat e putin mai mare ca mine si nu am avut ocazia sa vorbesc fata in fata cu el desi lam cazut doar odata ...mai mult vorbesc cu el pe facebook mie imi place enorm de el si batea inima atat de tare cand se uita la mine dar el nu e prea deschis si nu prea vorbeste cu tine doar daca il intrebi tu ceva el stie de acum cateva luni ca imi place de el...dar nu stiu ce sa fac ca si el sa ma placa pe mine sau sa imi trimita mesaje chiar si cand eu nu ii scriu peste cateva luni am banchetul clasei a 8 a si si el o sa vina o sa am ocazia sa vorbesc cu el sau sa ma bage in seama....imiputeti spune ce sa fac P.S nu ignorati acest mesaj va rog...(sunt putin mai timida asa ca imi gasesc greu cuvintele fata de ce sa ii zic sau ce sa fac ca sa se uite la mine :/

Răspuns Câştigător
| Caruntu_Alexandra_1994 a răspuns:

Daca spui ca iti place de el m.si vorbiti Mai multe site-Uri de socializare eu zic Sa ii spui ca vrei Sa iesiti afara.intr-o zi. Aranjeaza-Te, fi cocheta imbraca-Te frumos. poatta-Te frumos cu el.Tu o Sa ii atragi atentia Si el sigur o Sa aibe la inceput o simpatie apoi cine stie! Fi indrazneata, bafta!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Deci nu v-ati vazut real dar il placi?
tu te prinzi de orice ca sa scapi de timiditatea aia, iesiti din carapace adica din casa si vorbiti si apoi mei vedeti, numai visa la telenovele fi rationala, nici nu va cunoasteti cum sa il placi in fine, dupa ce va cunoasteti sa imi spui cum a fost