| addictedg a întrebat:

Stie cineva cine este in juriu la X Factor anul acesta la noi in tara?

2 răspunsuri:

Nu se stie sigur cine este in juriul x factor, dar prin ziare se aud zvonuri cum ca Oana Zavoranu ar fi in juriu sau prezentatoare happy. Sa speram ca zvonurile nu sunt reale, parerea mea este ca ar fi un dezastru ca ea sa fie in cadrul emisiunii x factor happy.

| Bella_1144 a răspuns:

Deocamdata nu se stie exact... Apar doar niste zvonuri, insa poti afla indata ce se da publicului lista celor 4 membrii de pe site-ul http://xfactora1ro.blogspot.com/