| Zorzoliu_Vlad_1998 a întrebat:

Stie cineva cum imi pot promova canalul de youtube?
https://www.youtube.com/channel/UCC-waTcy9Lsgl5FXZpHtoLQ

Răspuns Câştigător
| Florian000 a răspuns:

Pe forumuri, platesti la youtuberi mai mari sau o complimentezi putin pe tequila si poate iti face reclama.

2 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

hehe
deja ţi-ai promovat puţin canalu'

| iLovePizza51 a răspuns:

Te bag eu (nu-n pasarica lu' muma-ta) in stirile de la ora 22:00. Va suna cam asa: Un tanar numit Zorzoliu (ce nume mai e si asta?) Vlad in varsta de 1998 ani, pardon nascut in anul 1998 doreste sa iti promoveze canalul. Nu ala de la stada in care se aduna apa cand ploua, ci acela de YouTube (translate: TuTub)
Intrati pe profilul lui pe care si l-a lasat in intrebare si palmuiti putin butonu' de subscribe.