| MissDelevingne a întrebat:

Stie cineva cum sa-ti cureti ecranul telefonului de urme de degete sau altceva?
Am touch screen si nu stiu... poate exista ceva special pentru curatare?
Si inca ceva-cu ce sa-l sterg dupa? am incercat cu servet de bucatarie dar nu cred ca e indicat chiar daca are folie
exista ceva special?
cine chiar ma ajuta, primeste funda!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am incercat metoda asta si zici ca ieri l-am luat din magazin
http://taradaciuc.com/cum-sa-cureti-ecranul-telefonului/

| MissDelevingne explică:

Sincer nu risc sa il fac cu mina de creion...dr nu are nimic grav pe ecran...