| ◕matza◕ a întrebat:

Stie cineva de unde descarc jocu lady popular? Am auzit p etpu numai de joku ast acum fake aia aia si aiabig grin J vreau sa vad si eu cum e si cu ce ehappy Funda happy

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

laughingNu de descarca.Scrii pe net Lady popular si dai unde scrie in romaneste(la Bine ati venit)iti faci un cont si apoi de la prima pagina dai pe scopuri si acolo iti va spune ce trebuie sa faci pentru a trece la nivelul urmator.ATENTIE! Sa nu iti consumi banii intruna pentru ca nu vei mai avea atunci cand vei avea nevoie!

SUCCES IN JOC! Sa ajungi level mare!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, acest joc nu se descarca.trebuie sa accesezi LADY POPULAR. RO iti creezi o domnisoara dupa care dai la mesaje acolo vei gasi cateva fragmente scrise de sefa acestui joc...cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum raman pe acelasi cont pe care l-am facut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se descarca

Răspuns utilizator avertizat
| Pitica :X a răspuns:

Nu cred ca se descarca eu ma joc lady popular online :d scrii pe google lady popular si iti faci un cont happy succes.